More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!
Steve Jobs

Marka Yönetimi

Markalaşma sürecinde bulunan firmaların veya hali hazırda marka olan şirketlerin kazanmış oldukları bu konumu daha etkili hale getirme ve küresel boyutta çalışmalar yapabilmelerini sağlama amaçlanır.

Devam...
itibar yönetimi

İtibar Yönetimi

Şirketlerin topluma lanse edilmesinde en önemli araçlardan biri olan itibar yönetimi, firmaların sektör imajı kazanabilmesi ve edinmiş oldukları statüyü bozabilecek olumsuzluklardan kaçınmasını kapsar.

Devam...
medya ilişkileri

Medya İlişkileri

Şirketin ve şirket faaliyetlerinin lansmanı için yapılabilecek yöntemlerin medya aracılığı ile hedeflenen kişi ve kurumlara aktarılması.

Devam...
pazarlama iletişimi

Pazarlama İletişimi

Sunulan bir hizmetin veya ürünün kalitesini, tüketici gözünde artırmayı hedefleyen bir iletişim biçimidir. Aynı zamanda pazarlayıcı ve alıcı arasındaki bağlantının güçlü ve verimli olmasını sağlar.

Devam...
kurumsal sosyal sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

İnsanlık ve sosyal sorumluluk gereği kurum ve kuruluşların belirli konularda eğilim göstermeleri ve incelikli tavır sergilemeleridir. Edinilen sorumluluk tüm kurumu kapsar nitelikte olup taviz verilemeyecek hususlar içerir.

Devam...
kriz iletişimi

Kriz İletişimi

Olası bir kriz anında şirketi maksimum düzeyde korumak ve krizin etkilerinden mümkün mertebe kaçınmak için yapılan işlemler bütünüdür. Ayrıca krizin en kısa sürede, en az etkiyle atlatılması konusunda yapılan iletişimdir.

Devam...
Sosyal Medya