More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Paylaşımlar...

takip edilen marka olmak

Mayıs 21, 2022

Takipçilerinizin Markanızla İlgilenmesini Sağlayın...

Yarışmalar her zaman büyük bir ödül kazanma amacını gütmez. Amaçları, hedef kitlenizden mümkün olduğunca fazla kişiyi mümkün olduğunca fazla platforma bağlamaktır. Bu nedenle, akıllarda yer etmesi bakımından herhangi bir kampanyanın belirli bir stratejiye uyarlanması çok önemlidir. İşte büyük yankı uyandıran birkaç yarışma, kampanya ve kendi yarışmalarınız için başvuru yapabileceğiniz konseptler ile diğer pazarlama stratejileri.

Devam...
en iyi sosyal medya marka

Şubat 10, 2022

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sektörünü incelediğimiz zaman; hesap yönetimi ile başlayıp sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, online itibar yönetimi, sosyal medya kampanyaları gibi başlıklara ayrılan hizmetler karşımıza çıkar.

Bu konu dipsiz bir kuyu.. Derine indikçe sonu gelmeyen, sürprizlerle karşılaşılan, ancak web pazarlamaya ne kadar önem verilirse o kadar verim alınan çalışmalar bütünüdür. Bu konuda ne kadar makale, ne kadar kitap yazılsa, o kadar okumaya değer nitelikte olacaktır.

Devam...
Display Reklam

August 21, 2021

Display Reklamlar ile Satışı Artırmak

Google Merchant Center‘da hesap açın, gereklilikleri yerine getirdikten sonra ürün görselleriniz ve fiyatlarınız reklamlarınızda otomatik olarak güncellenir.

Display Reklamlar için de call-to-action kullanın. “Hemen Şimdi 9 Taksitle Alın!” Bannerlarınızda sitenizde kullanıcılara sunduğunuz offerları içeren keywordleri kullanın. (Bedava kargo, Taksit, İndirim, Hediye)

Devam...
Sosyal Medya